Nominacja w plebiscycie 2015
Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Seria: Fakt bestseller kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
Joanna Prądzyńska
Fakt bestseller
Joanna Prądzyńska literatura francuska
Inne

Na początku zapowiadała się naprawdę mocna kryminalno-romantyczna historia, lecz niestety okazało się że to nie jest taka książka..
Mimo to ostatnie 3 rozdziały są zaskakujące.

To moje pierwsze (i chyba ostatnie) spotkanie z tym autorem. Sięgając po tę książkę liczyłam na wciągającą historię. Niestety z każdą kolejną przeczytaną stroną fabuła stawała coraz bardziej absurdalna. Nie polecam. Raczej nie sięgnę po inne książki tego autora.

Hmm... urzeczona "Dziewczyną z Brooklynu", sięgnęłam po "Central Park". Zaciekawił mnie już od pierwszych stron, ale w miarę zagłębiania się w fabułę znać dawała o sobie wybujała wyobraźnia autora. Scenariusz kompletnie nierealny. No ale wiadomo- to fikcja literacka. Generalnie polecam do przeczytania do poduszki.

Ciekawy pomysł, szybka akcja, zaskakujące zakończenie - czyli tak jak trzeba :)
Taka opowieść na 1 wieczór, ale przyjemna.

Może nie uwierzycie, ale to było moje pierwsze spotkanie z autorem ❤️
Niezwykle udane ❤️❤️❤️
Książka doskonała pod każdym względem!
Nieodkładalna. Nieprzewidywalna.
Historia wciąga od pierwszych stron, a kolejne rozdziały czyta się w ekspresowym tempie. Nie da się od niej oderwać! Autor umiejętnie wodzi Nas za nos i trzyma w niepewności do ostatnich stron! Zaskakujące...

"Central park" to jedna z ciekawszych i bardziej zagmatwanych powieści autora. Idealna dla miłośników nieoczywistych historii. Musso stopniowo buduje napięcie, tworząc fabułę tak nieprawdopodobną a zarazem tak sprytną, że nie sposób przewidzieć jaki będzie jej finał. Niezwykle intrygujące okoliczności powodują u czytelnika mnóstwo nieudanych prób rozwiązania tej...

Dobrze mi się czyta Musso, ale jego książki są dla mnie powtarzalne.

Taka sobie.. Mnie troche nudzila. Dopiero na koncu robi sie ciekawa..

"Central Park" to jak dotąd najbardziej nieprzewidywalna powieść autorstwa Guillaume Musso, jaką miałam przyjemność przeczytać. Jest to lektura z nieprzeciętną fabułą, zawiłą akcją, ciekawymi postaciami i sekretną aurą. To książka, która w sposób frapujący, przystępny i dosadny, opowiada o relacjach społecznych, które są skomplikowane i niejednokrotnie ranią. Relacjach,...

Zakończenie było zaskakujące, jednak nie szczególnie przypadło mi do gustu.

Dyskusje

4 316