System Nikona

fotografia nikon
technika
839026045X
fotografia nikon

Stek bzdur kompletnie oderwanych od technologii Nikona.Masa błędów technicznych a to co się w miarę potwierdza jest"zerżnięte"z instrukcji obsługi.Autor o ile tego co to spłodził można tak nazwać kompletnie nie ma pojęcia o czym pisze.Zamarzył sobie chyba że wyda książkę.No i wydał tylko po co komu ona ma służyć?Z tej książki czytelniku niczego się nie dowiesz

Jedna z niewielu wydanych na temat sprzętu Nikona książek, dlatego dla miłośników marki i kolekcjonerów bardzo przydatna. Opisy obejmują głownie lustrzanki oraz obiektywy i dodatkowy osprzęt, niestety nie ma konkretnych opisów aparatów dalmierzowych czy np. do fotografii podwodnej, jednak pomimo tego warto mieć tę książkę na półce.

• Fotografia

Dodaj cytat z książki System Nikona