Przemoc. Nie!

Joanna Woyciechowska
przemoc poniżanie obrona mówienie nie

Okładka książki Poniżanie. Nie! Serge Bloch, Dominique de Saint Mars
0,0
Poniżanie. Nie! Serge Bloch, Domini...

Każdy z nas na pewno w swoim życiu zetknął się ze zjawiskiem przemocy. Wcześniej czy później docierają do nas informacje o atakach, zamachach i bójkach. Przemoc na światową skalę, to jedno. Przeraża, ale jednak - mimo wszystko - jest daleko. Gorzej, kiedy przemoc dotyka nas bezpośrednio, a najgorzej - kiedy ofiarami przemocy są nasze dzieci.
Mój syn ma siedem lat. Nie jest...

Dodaj cytat z książki Przemoc. Nie!