Rush

Okładka książki Rush
Stevie J.Cole Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Pandemic Sorrow (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2015-03-30
angielski

Okładka książki No Good Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Ocena 6,0
No Good Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki No Prince Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Ocena 6,8
No Prince Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki Dirty Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Ocena 8,0
Dirty Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki Bad Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Ocena 7,5
Bad Stevie J.Cole, L.P....

Podoba mi się w tej historii o Rushu jak i o Jagu, ,że jest tu pokazana cała prawda o tym biznesie, jak członkowie słynnych zespołów są ich własnością i skazani sa poprzez podpisanie umowy z Wytwórnią płytową na robienie rzeczy , których by w życiu nie robili i na początku to im się podoba, bo chcą sławy , pieniędzy , panienek, ale z czasem zdają sobie sprawę jak to niszczy ich i ich życie, zatracają tę prawdziwość w sobie i udają całkiem kogoś innego by się sprzedać, narkotyki, alkohol i co nocne orgie nie spowodują ,że będą szczęśliwi, jest wręcz przeciwnie, są samotni, nieszczęśliwi, całe szczęści ,że Ruch spotkał Jules , bo dzięki niej zrozumiał,że Miłość jest jego "co gdyby" , że Jules jest jego NA ZAWSZE i jego NA STAŁE. Ich menager James to kawał gnidy dla niego oni nie liczyli się jako ludzi oni byli dla niego narzędziem do zarabiania pieniędzy, można powiedzieć,że on ich praktycznie zniszczył za ich cichym pozwoleniem, to on ich zmuszał do robienia tych wszystkich okropnych rzeczy, bo to mieli zapisane w kontrakcie i musieli się z tego wywiązywać, mam nadzieje,że w końcu dopadnie go karma za to co robił tym wszystkim gwiazdom,czekam na Stone:)

Rush Wilder jest basistą w zespole Pandemic Sorrow, a w dodatku zdecydowanie można nazwać go męską dziwką. Uwielbia seks, prostytutki, narkotyki i imprezy. Różni się od Jaga to na pewno, więc tak do końca nie można porównywać tych dwóch książek, choć wiele je łączy. Rush przez swoje postępowanie pragnie kontroli w jakiejkolwiek formie. Jego zachowanie oraz to, że dosłownie rzuca się na każdą chętną kobietę, a ta która nie jest zbyt chętna zawsze może jej zapłacić aby była,jest wynikiem miłości do kobiety, jedynej kobiety, której nie może mieć. Czyli Jules. Co do Jules to jak na razie mam mieszane uczucia, zdecydowanie nie jest to Roxy. Oceniając na tą chwilę mogę powiedzieć, że Rush nie jest "lżejszą" pozycją od Jaga, pomimo tego, że tutaj pojawia się inny problem niż uzależnienie.Rush w przeciwieństwie do Jag'a nie ma problemu z narkotykami, to jest wyłącznie dla niego forma rozrywki.I kiedy postanawia zmienić swoje życie i walczyć o Jules, wtedy wydarza się coś co może to na zawsze uniemożliwić. W przypadku Rush'a bardziej chodzi o konsekwencje jego postępowania i to jaką cenę będzie musiał za to zapłacić.

Dodaj cytat z książki Rush