Apteka dla duszy

2014-10-01
2014-10-01
Bogusława Koziorowska-Jurkevich
medytacja duchowość

Taka sobie. Można w niej znaleźć ciekawe przesłania, a także ćwiczenia mające zmienić życie. Niestety w praktyce nie wszystko jest takie piękne i bajeczne, a życie proste. Książka może być ciekawa dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samorozwojem, można w niej znaleźć ciekawe ćwiczenia relaksacyjne i medytacje. Kiedyś była dla mnie wystarczająca i podobała mi się, po latach już bym po nią nie sięgnęła, ponieważ wiem, że nie przynosi odpowiedzi na wiele pytań, a tym bardziej nie rozwiązuje głębszych problemów. Napisałam opinię, ponieważ wpadła mi w ręce, kiedy sprzątałam szafę.

Same frazesy.
Strata czasu.

Same frazesy.
Strata czasu.

Czytanie książki "Apteka dla duszy" to strata czasu. Spodziewałam się czegoś bardziej ambitnego, a otrzymałam porcję frazesów i filozoficznego bełkotu pod postacią ćwiczeń medytacyjnych i relaksacyjnych. Stanowczo nie polecam. Na rynku można znaleźć wiele ciekawszych pozycji poświęconych tematyce medytacji.

Książka dobra pod względem ćwiczeń relaksacyjnych - w wielu aspektach nie zgadzam się z autorem dotyczącym wiary. Jednak zbiór tych ćwiczeń jest świetny dla osób szukających wyciszenia i spokoju.

Zbiór technik medytacyjnych. Mam mieszane uczucie do tej książki. To był pewien etap w moim życiu po którym została.

Niewiele wniosła ta książka do mojego życia. Pewne fragmenty są interesujące, niosą ciekawe informacje. Natomiast jako całokształt - zwyczajnie nie spełnia moich oczekiwań. Nie zmienia to faktu, że pewnym znajomym poleciłem ją. Osho traktuje czytelnika jak amatora, wręcz dziecko, takie jest moje wrażenie. To sprawia, że odtrąca mnie.

• Medytacja
  • Zdrowie - informacje, poradniki
  • Osho
  • Kindle
  • Książka

Dodaj cytat z książki Apteka dla duszy