To tylko skarb?!

Smells like treasure
literatura młodzieżowa
Michał Zacharzewski
kryminał detektyw pies skarby piraci

Kolejne przygody Homera i Psa.Super książka!!!

Poprzednia pozycja była świetna, tutaj już trochę gorzej - ale warta przeczytania jeśli chcemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów.

Naprawdę suuper książka! Wszystkie trzy części są niesamowite! Mam nadzieję że będą jeszcze następne. Baardzo polecam radzę przeczytać. Uwielbiam ksiązki o psach. (-:

Miłe dziecięce czytadło

Książka podtytułem "To tylko skarb?!" to druga z serii książka o chłopcu Homerze i Psie. Homer od dawna marzy o byciu członkiem tajnego stowarzyszenia L.O.S.T. Gdy pewnego dnia Homer, chcący zostać poszukiwaczem skarbów chłopiec, czeka na nową mapę z Klubu Map Miesiąca zamiast oczekiwanej przesyłki dostaje list. Lecz gdy tylko dowiaduje się kto jest nadawcą listu, od razu...

• Posiadam <3
  • E-BOOKi
  • Przygodowe
  • 2015
  • 2016
  • Posiadam - ebook

Dodaj cytat z książki To tylko skarb?!