Pegaz. Początki Olimpu

Kate O'Hearn Wydawnictwo: Papilon, Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Pegaz (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Pegasus and the Origins of Olympus
Papilon, Wydawnictwo Dolnośląskie
Pegasus and the Origins of Olympus
Pegaz (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction

Moja ulubiona część :)

Całkiem dobra część, choć wydaje mi się nieco naciągnięta, zwłaszcza Ritz. Nie wiem czemu ale wydało mi się to niepotrzebnym zaplątaniem akcji. Można by śmiało dodać jeszcze jeden rozdział wyjaśniający co ze Stellą. Może autorka wróci do tego w kolejnej części. Dobrze, że CRU mam bardzo mało bo stało się męczące. Zresztą skoro Emyli ma wiedzę o klonach czemu nie reaguje?...

Do eR_ tak, bogowie kontrolowali pogodę, ale gdybyś czytał dokładniej wiedziałbyś że nie bawili się burzą tylko była wtedy wojna! A tak w ogóle to twoja opinia nie zgadza się z tą częścią.

Olimpijscy bogowie, od tysiącleci rozpalają wyobraźnię ludzi na całym świecie.Niezliczone publikacje, świadczą o niesłabnącej popularności i fascynacji tymi mitami.Są to nie tylko fantastyczne opowieści, osadzone w tymże świecie, ale i całkiem poważne rozważania, stanowiące o Olimpie.

Historia Emily i Pegaza, podobno sprawia, że od tychże książek trudno się oderwać.Nie...

Jedyne co mi się nasuwa na język, na temat tej książki to, to że jest wspaniała, piękna i wciąż bardzo zaskakująca.

Trochę nam zeszło z czytaniem. Ale to przez to, że ferie były :)

Mnie i mojemu dziecku bardzo się podobało.

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części, jakie dotąd przeczytałam!
W tej części mamy mnóstwo wzruszeń (płakałam jak bóbr), radości, przygód i przerażających spotkań. Wprost nie umiałam się oderwać od tej części. Nie potrafiłam się doczekać jaki będzie koniec, a potem żałowałam, że to już koniec. Dobrze, że jest jeszcze jedna część!
Gorąco polecam!

Żałuję, że czekałam tak długo z przeczytaniem tego. Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak ją brałam to czytałam opis, który zamiast zachęcić to mnie zniechęcał. :/ No, ale dzisiaj wzięłam i przeczytałam bez patrzenia w opis. Znów udało mi się wrócić do szaleństwa za tą serią. Muszę się przyznać, że chyba lubię ją bardziej niż Percy’ego Jacson’a. Cudowna książka, zachęcam...

Nie da się żyć bez tej serii <3

Dyskusje