Kup teraz - 13 ofert w cenie od 14.13 zł do 20.06 zł

9788393901944
Marta Panek
kotek dzieci kąpiel zły kocurek

Na półkach: , , , ,

Kto ma kota ten na pewno przyzna mi rację, że absolutnie każde słowo zawarte w serii o złym kocurku to szczera prawda. Czasem sama nie mogę wyjść z podziwu jak taki niepozorny futrzak może rządzić wszystkimi domownikami i nic sobie nie robić z ich żądań, próśb i gróźb. Przyznam szczerze, że nigdy nie odważyłam się wykąpać swojego kota i mam nadzieję, że nie będę musiała...

Koty nie cierpią kąpieli. Są wyjątkowo stanowcze w swojej decyzji o niecierpieniu kąpieli. I co tu zrobić, kiedy Zły Kocurek mimo długiego wylizywania futerka nadal śmier... hmm, powiedzmy: niezbyt ładnie pachnie? To będzie trudne wyzwanie. Tylko dla odważnych!

A ty jesteś odważny? A może całkiem ciekawski i chcesz dowiedzieć się jak bezpiecznie przetrwać kąpiel Kocurka?...

przezabawna książeczka w komiksowym wydaniu o tym jak kąpiel kota staje się misją specjalną, wymagającą bojowego przygotowania, opracowania strategii i płaczu mieszanego ze śmiechem. Śmiechu w trakcie czytania jest mnóstwo. Rewelacyjna opowieść, która w lekki sposób uczy dziecko jak kot dba o higienę i jak należy go kąpać, jeśli dojdzie do takiej ostatecznej ostateczności.

Ulubiona książka mojego syna. Świetnie złożona.

Ale się ubawiłam ☺. Prześmieszna.
Z książki dowiedziałam się, że kot ma na języku setki maleńkich paznokci.
A także dlaczego nikt z nas (a w szczególności dziecko) nie powinien myć się tak, jak Kocurek.

Koty myją się przy użyciu języczka. Czasami jednak wymagają gruntownej kąpieli. A więc, jeśli chcesz wykąpać swojego kota, musisz zapamiętać, że:
Koty nie cierpią...

Jako że co wieczór siedzę i czytam dwóm łobuzicom różne książki, postanowiłam podzielić się opinią na temat tej "dziecięcej" bibliografii. Jedną z moich ulubionych pozycji (starszej małej zresztą też) jest "Zły kocurek. Kąpiel". Obrazkowa historia o wrednym złośliwym czarnym kocurze, który zawsze stara się postawić na swoim. Mocna strona to absurdalne, angielskie poczucie...

• Komiks
  • Literatura dziecięca