Zły Kocurek i dziecko

Zły Kocurek (tom 7)
literatura dziecięca
Marta Panek
kotek dzieci dziecko niemowlę zły kocurek komiks

Czy dziecko może być kotem? Co mają ze sobą wspólnego? Kolejna pozycja od Kociarza, przy której uśmiejecie się wraz z dzieckiem. Polecam

Postać Złego Kocurka jest dość znana w Internecie już od dawna. Zawsze jednak szkoda było mi wydać 25 złotych za tę książeczkę. Gdy wypatrzyłam ją w puli książek do wymiany wiedziałam, że to znak, by w końcu się z nią zapoznać.

Książka została wydana w formie małego zeszytu, jest dostępna w sztywnej oprawie. Tekstu jest tutaj mało, większość stron zajmują ilustracje....

• Dla dzieci
  • 2015