Księga Twardowskiego

Michał P. Lipka Wydawnictwo: Fundacja Wengroove fantastyka, fantasy, science fiction
Fundacja Wengroove
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-06-19

Przeczytałam.Z wielką przyjemnością i zapartym tchem.
I teraz to mam ochotę skopać autorowi zadek.Bo jak można mnie zostawić w takim momencie,że nie wiem co dalej a tego co nie wiem to jest całe mnóstwo?!
Tak się nie robi.Ja chcę więcej!
"Księga Twardowskiego" ma wszystko co kocham.Bohaterów,których polubiłam od pierwszych stron,zagadki,tajemnicze stwory,sekrety...

Ciekawa i barwnie napisana opowieść o tajemniczym dziele mistrza Twardowskiego i młodych ludziach, którzy odkrywają je po kilku wiekach, by niespodziewanie popaść w wielkie tarapaty.
A wszystko to na tle historii i teraźniejszości Węgrowa.

We wstępie autor zaznacza, że napisał tę książkę jako serial na potrzeby miejscowego czasopisma. Podczas czytania wciąż odnosiłam...

Przygodowa pozycja z elementami fantastyki.
Ciekawie przedstawione fakty.
Z rozmów z autorem wiem,że miejsca przedstawione w książce istnieją naprawdę,więc to dodatkowo atrakcja,jeśli ktoś zna Węgrów.
Przyjemna lektura .

Ciekawa na początku przygodówka z tajemnicą przeradzająca się w historię sci-fi. Książka nawiązuje do lokalnej legendy i zabytku w postaci Lustra Twardowskiego więc stanowi dodatkową atrakcję w postaci znajomych miejsc dla tych, którzy znają Węgrów. Na plus jest też ciekawe prowadzenie akcji w postaci retardacji czasu, które wspaniale dawkuje napięcie i sprawia, że nie...

Tym razem nie będzie to recenzja, ani opinia, ani jakiekolwiek wyrażenie własnego zdania. Nie wypada, żebym jako autor tej książki wypowiadał się o jej zawartości, nie mniej nie przeszkadza chyba się nią pochwalić. Co niniejszym czynię.

• Belterystyka
  • Do przeczytania