Monster #5

Monster (tom 9-10)
komiksy
Radosław Bolałek
manga akcja przygoda tajemnica dramat tragedia psychologiczne

Kolejne wątki rozwijają się i choc całość ciekawa i główną tajemnica zajmująca, to trochę dodanie nowych postaci rozwadnia intrygę. Plus trochę za dużo przypadku w pewnych wydarzeniach, a z drugiej strony łatwości unikania wymiaru sprawiedliwości.

Na tropie potwora. Doktor Tenma podejmuje decyzję ostatecznego pozbycia się zagrożenia. W tym samym czasie Nina i inspektor Gesicht trafiają na bajkę o bezimiennym potworze, która zaskakująco odzwierciedla obecne wydarzenia.

Podobnie jak to było w poprzednim tomie, tutaj również dochodzi do odwleczenia pewnych zdarzeń. Teraz jest to jeszcze bardziej irytujące, bo cały...

LUDZIE I POTWORY

Piąty tom „Monstera” zalicza pewien spadek formy. Fabuła zaczyna bowiem po raz kolejny zataczać swoiste koło, a co za tym idzie czytelnicy, którzy czytają całość w nieco mniejszych odstępach czasu mogą poczuć się nieco znużeni. Ale tak czy inaczej seria Urasawy to wciąż znakomity komiksowy thriller, który dostarcza solidnej porcji mocnych wrażeń i ciekawi...

• Manga
  • Komiksy