Keith Richards. Niezniszczalny

2015-06-17
2015-06-17
Maciej Machała

więcej Więcej

Nie sam owita książka o Keith Richardsie świetny gitarzyście i kompozytorze w książce jest, opisane jego życie od dzieciństw czasy nastoletnie aż po dorosłe życie polecam, tę książkę jest warta przeczytania.

Książka nie tylko dla fanów The Rolling Stones ;D

RECENZJA:

Kieth Richards. Kto o nim nie słyszał? Legendarny już gitarzysta, który działa w branży muzycznej niemal nieprzerwanie od lat 60. i o dziwo ciągle jakoś się trzyma. Człowiek o wytrzymałości godnej karalucha, prawdziwy „Niezniszczalny”, którego chyba już nic nie może ruszyć. Od The Rolling Stones, przez karierę solową, po gościnny udział w dwóch częściach „Piratów z...

Najbardziej charakterystyczny gitarzysta na świecie, dusza i żywo bijące serce zespołu The Rolling Stones, człowiek posiadający wytrzymałość godną karalucha, który jest w stanie przeżyć największe nawet ekscesy… „Niezniszczalny”. To właśnie Keith Richards, z którego biografią autorstwa Victora Bockrisa przyszło mi się zapoznać. Przyznam szczerze, że do tej pory nie...

• Kupić
  • Czekające