Bezcenna miłość

Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Bow Street (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Worth Any Price
Bow Street (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy
romans miłość ucieczka propozycja małżeństwo kochanek namiętność

Myślałam, że nic nie przebije tomu 1 i 2 cyklu Bow Street. Tak myślałam... Jednak rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Tom 3 był tak interesujący, wciągający, zaskakujący, intrygujący, pochłaniający, iż niemalże płakałam, gdy doczytywałam ostatnią stronę! Dlaczegóż musiał się tak szybko skończyć?!

Nick Gentry to człowiek o wielu twarzach. Właściwie to o dwóch, ale...

Przyjemny romans w odbiorze. Świetny na chwile relaksu. Ciekawi bohaterzy.

Historia jakich wiele, ale nie każdy tak potrafi to opisać :)
Gorąco i duszno czasami, ale ten pieprzyk czasami też potrzebny .
Polecam.

Uwielbiam książki Lisy.
Nick ma ciemną duszę i mnóstwo wspomnień związanych z niewolą na barce. Jego lęk przed dotykiem łamie Gemma, właścicielka ekskluzywnego przybytku dla panów.
Trzy lata później Nick jest mistrzem sztuki kochania i wybitnym detektywem z Bow Street.
Podczas dochodzenia poznaje Charlotte, jedyną kobietę którą chciałby mieć tylko dla siebie.
Nie ma...

Na półkach: , , , ,

Idealna do poczytania w jeden wieczór. Przyjemna fabuła, nieskomplikowana historia, którą bardzo dobrze się czyta. Polecam!

Na półkach: , , , , , , , , ,

Ostatnia po „Bez pamięci" i „Bez skrupułów" część trylogii o detektywach z Bow Street. Nick Gentry, znany ze swych umiejętności rozwiązywania delikatnych problemów, zostaje zatrudniony, by odszukać pannę Charlotte Howard. Nick uważa, że z łatwością wypełni zadanie, lecz rzeczona dama wyprowadza go z błędu. Okazuje się bowiem nie samowolną uciekinierką, a kobietą pogrążoną w...

Bardzo fajne zakończenie serii o detektywach z Bow Street. To jaką metamorfozę przeszedł Nick Gentry i jak zakręcone losy Lottie wpłynęły na jego życie naprawdę mi się spodobało.

Książkę czytało się szybko i przyjemnie.
Polecam, bo to fajne czytadło na jeden wieczór, zarówno każdy pojedynczy tom jak i cała seria.

Postać Nicka wzbudziła we mnie wiele emocji, od podziwu jego odwagi, po smutek i współczucie dla jego przeżytej przeszłości, kończąc na kibicowaniu jego determinacji w stabilizowaniu sobie życia. Nie rozumiem, dlaczego niektóre opinie tutaj opisują tą powieść jako nudnawą. Po prostu była ona inna od wcześniejszych części tej serii... Dla mnie opisywała w szczegółowy sposób...

Nieco przynudnawa. Jak już zapewne wszyscy zauważyli - książka powielająca schemat, niemal identyczna z 1 i 2 częścią cyklu, wystarczy podmienić imiona.

Dyskusje

• Romans historyczny