John Scalzi Wydawnictwo: Tor Books fantastyka, fantasy, science fiction
Tor Books
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Inne

Ta książka to całkiem niezły kryminał scifi, z ciekawym pomysłem na świat przedstawiony. Koncepcje zawarte w powieści są dość skomplikowane, jednak Scalzi był w stanie zbudować świat i jednocześnie utrzymać całkiem dobre tempo akcji. Dodatkowy plus za lekką i przystępną prozę, nienachalny humor i zręcznie napisane dialogi.

Świat atakuje pandemia nieznanego, nieuleczalnego wirusa. Setki milionów ludzi umierają podczas pierwszej fali choroby. Ci, którzy przeżywają, doświadczają nieodwracalnych zmian w mózgach. Niektórzy cierpią na syndrom zamknięcia- całkowity paraliż, niezdolność mówienia, przy zachowaniu świadomości. Jeszcze inni nabywają niezwykłe umiejętności- mogą dzielić się swoim umysłem...

• Fantasy/Sci-fi
  • Excited
  • Czekam na polskie wydanie!
  • W języku angielskim
  • CZEKAM NA POLSKIE WYDANIE