Samotność i sława

Okładka książki Samotność i sława
Marian Golka Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2015-01-01
2015-01-01
samotność sława

Zbiór przemyśleń, przypisów i rozważań na temat samotność i sławy. Podzielona na dwie części, która każda przeznaczona jest jednemu z tych elementów. Ta część odnośnie samotność dużo bardziej i się podobała, sława już w pewnym momencie nudziła. Można znaleźć dużo ciekawych odnośników i odwołań do postaci, twórców czy dzieł.

Dodaj cytat z książki Samotność i sława