The Revolution of Ivy

Okładka książki The Revolution of Ivy
Amy Engel Wydawnictwo: Hodder & Staughton Cykl: Misja Ivy (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Misja Ivy (tom 2)
Hodder & Staughton
2015-11-03
Data 1. wydania:
2015-11-03
angielski
misja Ivy rewolucja dystopia

Mam ogromny żal do wydawnictwa, że nie wydali drugiej części. Nie zrobili dosłownie nic by w jakikolwiek sposób wypromować tą serię a zaslonili się małą sprzedażą, za którą są sami winni

Moja pierwsza książka przeczytana w obcym języku.
Pierwszy tom przygód Ivy bardzo mi się spodobał, drugi mnie nie zawiódł. Bardzo długo czekałam na przetłumaczenie drugiego tomu na język polski, niestety nie doczekałam się i musiałam po nią sięgnąć w oryginale.
Przyjemnie się czytało, akcja nie pozwalała czytelnikowi się zanudzić. Było kilka wydarzeń, które mnie zaskoczyły,...

Po przeczytaniu książki miałam mieszane uczucia. Z jednej strony wartka akcja; fajny język; wciągająca historia; Ivy przetrwała w lesie; odnalazła schronienie, miłość; dostrzegła jak parszywa jest jej rodzina i oczywiście na końcu był Happy End. I coś co zaczełam ostatnimi czasy bardzo doceniać czyli to, że akcja w odczuciu faktycznie rozgrywa się tygodniami, a nie jak w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Czekam na polskie wydanie