The Revolution of Ivy

Amy Engel Wydawnictwo: Hodder & Staughton Cykl: Misja Ivy (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Hodder & Staughton
misja Ivy rewolucja dystopia
Misja Ivy (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
misja Ivy rewolucja dystopia

Mam ogromny żal do wydawnictwa, że nie wydali drugiej części. Nie zrobili dosłownie nic by w jakikolwiek sposób wypromować tą serię a zaslonili się małą sprzedażą, za którą są sami winni

Moja pierwsza książka przeczytana w obcym języku.
Pierwszy tom przygód Ivy bardzo mi się spodobał, drugi mnie nie zawiódł. Bardzo długo czekałam na przetłumaczenie drugiego tomu na język polski, niestety nie doczekałam się i musiałam po nią sięgnąć w oryginale.
Przyjemnie się czytało, akcja nie pozwalała czytelnikowi się zanudzić. Było kilka wydarzeń, które mnie zaskoczyły,...

Po przeczytaniu książki miałam mieszane uczucia. Z jednej strony wartka akcja; fajny język; wciągająca historia; Ivy przetrwała w lesie; odnalazła schronienie, miłość; dostrzegła jak parszywa jest jej rodzina i oczywiście na końcu był Happy End. I coś co zaczełam ostatnimi czasy bardzo doceniać czyli to, że akcja w odczuciu faktycznie rozgrywa się tygodniami, a nie jak w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje