Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza

Okładka książki Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza Roberto Santiago
Okładka książki Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza
Roberto Santiago Wydawnictwo: Finebooks Cykl: Najfutbolniejsi (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Najfutbolniejsi (tom 3)
Finebooks
2015-01-01
2015-01-01

Autor uczy, że należy walczyć do końca, wierzyć w siebie i nie poddawać się kiedy napotykamy trudności. Wiele zachowań poruszanych w książce uczy dzieci jak należy postępować w życiu i jakie decyzje podejmować. Warto.

Dzieci same czytały, starszy braciszek młodszej siostrze, było to cudowne widzieć ich tak razem, wzruszyłam się. Dzieci bardzo lubią te książeczki, a mnie bardzo podoba się jakość ich wykonania, brawa dla wydawcy.

Nigdy nie rozumiałam męskiego przywiązania do piłki nożnej, w dalszym ciągu nie podzielam tej pasji, natomiast rozklejam się kiedy oglądam męża jak się emocjonuje czytając dziecku te książeczki. Czytanie zbliża ludzi.

Trzecia część dużo lepsza od drugiej.

Trzecia część dużo lepsza od drugiej.

Fajna książka.

Fajna książka.

Książka bardzo fajna przeczytałem ją w trzy dni. Opowiada o tym że trzeba przyjmować zmiany i nie można nienawiść człowieka z powodu koloru skóry lub narodowości. Ja serdecznie polecam.

Książka posiada dużo zwrotów akcji
Polecam