Siedem wspaniałych. Rozmowy z samotnymi żeglarkami

Krystyna Urbańczyk Wydawnictwo: Glob literatura podróżnicza
Glob
urbańczyk krystyna urbańczyk żeglarstwo kobiety
literatura podróżnicza
urbańczyk krystyna urbańczyk żeglarstwo kobiety

2092

Nie jestem znawcą i pasjonatką żeglarstwa. Lubię jednak poznawać ludzi, którzy nie boją się podążać za marzeniami. Dlatego wybrałam książkę, której bohaterkami są niezwykłe kobiety. Wykazujące się ogromnym hartem ducha i samozaparciem. Jako pierwszą poznajemy Ann Davison – doświadczoną traumatycznymi przeżyciami, żeglarkę, pisarkę, farmerkę. Pogodną, wyważoną, od której...

• #czytambopolskie
  • 2015 - przeczytane