Metapamięć. Perspektywa psychologiczna i kliniczna

Ewa Małgorzata Szepietowska Wydawnictwo: Difin nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788376419046
Difin
metapamięć choroba diagnoza mózg psychiatria pamięć
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788376419046
metapamięć choroba diagnoza mózg psychiatria pamięć

Ciekawa pozycja dotycząca wiedzy o własnej pamięci. Opisane zostały różnego rodzaju zaburzenia pamięci, różne czynniki wpływające na pamięć(społeczne, indywidualne, zadaniowe), jak człowiek tworzy wiedzę o sprawności własnej pamięci, samoświadomość.
Warto przeczytać jeśli kogoś interesuje temat pamięci, uczenia się czy np. pamięci autobiograficznej, efekt "na końcu...

• Myślenie/Autonomia/Percepcja/Kognitywistyka/Swiadomość/Samoświadomość
  • Biblioteka wypożyczalnia M