The Summer I Turned Pretty Complete Series

2014-06-14
2014-06-14
lato wakacje

Okładka książki Popiół za popiół Jenny Han, Siobhan Vivian
Popiół za popiół Jenny Han, Siobhan ...
Okładka książki Ogień za ogień Jenny Han, Siobhan Vivian
Ogień za ogień Jenny Han, Siobhan ...
Okładka książki Ból za ból Jenny Han, Siobhan Vivian
Ból za ból Jenny Han, Siobhan ...

Książka była bardzo lekka wspomnienia zaczęły pod koniec irytować ale wynagrodził mi to słodka letnia miłość. Jeśli chodzi o główną bohaterkę jak dla mnie jęk infantylność dodawała uroku całej książce a ja bardzo się z nią zżyłam po pierwszych stronach

polecam

polecam

Spoko, ale nic powalającego. Czasem irytowały mnie niektóre wypowiedzi, ale i tak całkiem lubię tą książkę.

Korzystając z tego że pogoda na zewnątrz zdecydowanie dopisuje postanowiłam przeczytać coś klimatyczne dlatego też sięgnęłam po tą pozycję.Bardzo przyjemna książka. Uwielbiam braci Fisher choć nie ukrywam że czasami są zbyt irytujący. Co do Belly też troszkę irytuje ale dzięki temu składa się to wszystko w spójną całość.
Nie ukrywam że spodziewałam się trochę czegoś innego i odrobinę się rozczarowałam. Nie wiem czy sięgnę po następne części, może kiedyś jednak na razie nie planuje.

Nie ukrywam że spodziewałam się trochę czegoś innego...

Bardzo fajna i luźna książka. Polecam.

Bardzo fajna i luźna książka. Polecam.

Fajna polecam. Dokładną oponia przy ostatniej części.

Fajna polecam. Dokładną oponia przy ostatniej części.

Książka ma piękna okładkę lecz nie spodobała mi się za bardzo, ma fajny klimat wakacji oraz typowego lata spędzonego nad morzem. Niestety książka była dosyć nudna ponieważ nie było zwrotu akcji jak jest to w znane w książkach. Jeśli ktoś jest fanem spokojnych książek to bardzo polecam.

Jedna z lepszych książek jakie czytałam połączenie wspomnień i przyżyć z romansem.
Polecam

Polecam

Polecam wspaniałe

Polecam wspaniałe

Wszystkie tomy trylogii lato są świetne ale ten jest chyba najlepszy. Po prostu KOCHAM.