Pajęczyna

Okładka książki Pajęczyna
Agatha Christie Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Agatha Christie: Kolekcja Kryminałów kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Agatha Christie: Kolekcja Kryminałów
Spider's Web
Wydawnictwo Dolnośląskie
2015-07-16
2001-01-01
Data 1. wydania:
2003-01-01
Anna Bańkowska

Niestety jest to jedna z niewielu książek Christie , która do mnie nie trafiła . Nie mogłam zaangażować się w historię , ani w nią uwierzyć .
Czegoś definitywnie mi w niej zabrakło . Mimo wszystko była to szybka lektura na jeden raz .

Adaptacja sztuki teatralnej.

Świetna, krótka,zaskakująca czarna komedia kryminalna. Jeden wieczór przyniósł rozwiązanie tajemnicy. Polecam!

Świetna komedia kryminalna. Chętnie obejrzałabym w teatrze, bo ponoć pierwotnie było pisane jako sztuka. Noc, morderstwo, cała akcja rozgrywa się w jeden wieczór. Dobra rozrywka, polecam :)

Interesująca pozycja na jeden wieczór. Ciekawy zwrot akcji powoduje, że nawet w przypadku tego dosyć krótkiego opowiadania, w czytelnikowi nie pozostaje jakiś niedosyt.
Co prawda nie ma tutaj ani Herkulesa Poirot ani Panny Marple jednak może być to interesujący początek z twórczością autorki (dla tych, którzy jeszcze się wahają).
Akcja wartka przez co czyta się łatwo i...

Dobrze wspominam lekturę tej książki i zdecydowanie polecam ją każdemu. Jeżeli jednak dopiero zaczynacie przygodę z kryminałami Agaty Christie, to tak jak w przypadku chociażby "Czarnej Kawy" odradzam tę książkę na sam początek. Mianowicie dlatego, że jest to adaptacja jej sztuki teatralnej spisana przez Charlesa Osborne'a. Dzieło warte przeczytania, ale nie zasmakujecie z...

Bardzo ciekawe opowiadanie. Akcja pod koniec zmienia się diametralnie, nie spodziewałem się takiego przebiegu sprawy.
Opowiadanie na jeden wieczór.
Polecam :)

Świetna rozrywka.

Książka, którą się czyta niezwykle przyjemnie. Idealna na leniwy dzień. Lektura, która zaskakuje swoim zakończeniem i prowadzeniem akcji. Polecam!

Książka "Pajęczyna" jest autorstwa Charlesa Osborne'a, który na podstawie sztuki teatralnej stworzonej przez Agathe Christie postanowił napisać w roku 2000 książkę.

Historia skupia się wokół kobiety imieniem Klarysa, która w przeszłości chciała być aktorką i ma do tego talent. Potrafi wymyślać niesamowite historię. Problem w tym, że nikt jej nie chce wierzyć gdy mówi...

1 902
  • Agatha Christie