Negocjator

Okładka książki Negocjator Frederick Forsyth
Okładka książki Negocjator
Frederick Forsyth Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Negotiator
C&T Crime & Thriller
1999-01-01
1999-01-01
Lidia Monika Szałapska

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Przeczytałam z polecenia i jestem pod wrażeniem. Wielka polityka, Stany Zjednoczone, Związek Radziecki, wyścig zbrojeń i kryzys paliwowy oraz negocjacje w sprawie uwolnienia zakładnika.
Tak w skrócie.
Najtrudniej było przejść przez pierwsze 100 stron, ale się nie poddałam i nie żałuję. Z każdą kolejną stroną akcja rozkręcała się coraz bardziej. Świetna intryga ze skomplikowanym splotem wątków i poszlak wciąga i nie puszcza.
Zdecydowanie gasną polecenia.

Tak w skrócie.

Porwanie, światowy kryzys paliwowy i widmo utraty miliardowych fortun... To świetna fabuła Negocjatora kolejnej książki Frederick'a Forsyth'a.

O jakże wciągnęła mnie ta lektura :) - polecam na długie zimowe wieczory. Misternie tkana sensacja w dobrym stylu.

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem ale muszę przyznać bardzo ciekawe, Uważałam Forsytha za bardzo politycznego a okazało się, że niesłusznie, oczywiście polityka była ale w przystępnej ilości. Będę sięgała częściej po Jego książki. Polecam

Pierwsza polowa ksiazki dosc ciezkostrawna, bardzo duzo opisow procedur, nawet jak na Forsyth'a. Potem na szczescie akcja rusza z kopyta i ksiazke czyta sie jak dobra sensacje. Sa zwroty akcji, przygody w roznych zakatkach swiata i trzymanie w napieciu do ostatnich kartek. Czytalem lepsze ksiazki tego autora, ale fani jak najbardziej powinni sie zapoznac.

Super wciągająca i zagmatwana historia. Postać głównego bohatera skonstruowana świetnie

Nie rozczarowałem się.

Nie rozczarowałem się.

Jesteś przedsiębiorcą dobrze usytuowany w swojej branży. Prezydent twego kraju zamierza w tej branży doprowadzić do pewnych cięć co jest skutkiem traktatu pokojowego z ZSRR. Co robisz ? Zlecasz porwanie pierworodnego Prezydenta oraz planujesz zamach stanu w kraju będącym na ten moment topowym graczem w twojej branży. Co pójdzie nie tak ?
8/10

8/10

"Dobre, dobre - bardzo dobre". Wciąga, i to chodzi.

"Dobre, dobre - bardzo dobre". Wciąga, i to chodzi.

Zawiązanie akcji zdecydowanie lepsze niż jej zakończenie. Autorowi znacznie lepiej wychodzą kryminały w małej przestrzeni niż wielką globalna polityczna gra - z tym wątkiem wiązałem ogromne nadzieje. Postaci, poza prezydentem, praktycznie nijakie, a romans jakby wciśnięty na siłę, przewidywalny i nic nie wnoszący.

• Frederick Forsyth
  • Thriller/sensacja/kryminał