Ensnared

Okładka książki Ensnared Marissa Honeycutt
Okładka książki Ensnared
Marissa Honeycutt Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Life of Anna (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Life of Anna (tom 4)
Ensnared
Kindle Edition
2015-02-13
2015-02-13
Literatura erotyczna BDSM gwałt wykorzystywanie zabijanie

2039

Wszystko, na czym Annie zależało, przepadło. Pozostał tylko Devin. On zabiera w jej życiu wszystko co dobre, wykorzystuje ją do swoich celów ale nawet to wydaje się za mało.Każe ją za najmniejsze błahostki ale w końcu nawet jego przyjaciele buntują się przeciwko niemu przez to jak traktuje Annę. Chca ja od niego zabrać. Czy uda im się ją uwolnić od tego chorego na punkcie władzy Mistrza? Czy w końcu będzie wolna?

Na półkach: , , , , , , ,

Cierpienie Anny wydaje się trwać bez końca. Po dwóch latach wegetacji na prochach po zaginięciu jej męża, Devin odstawia ją od narkotyków i Anna powraca do życia. Wraca do tańca, ma nowego partnera z Rosji, Petera, który na rozkaz Devina ma udawać jej chłopaka, aby mieć na nią oko. I tak te dobre chwile przeplatają się z tymi złymi. Bo kiedy rodzina Alexa chce ją uratować i wywieźć do Niemiec, Devin nie daje za wygraną. I jeżeli myślałam, że w poprzedniej części Devin był okrutny, to w tej części przeszedł samego siebie. Kiedy trafiłam na część pod znaczącym tytułem "Hope", myślałam, że wszystko zmierza ku dobremu, ale jakże się pomyliłam, ostatnie 25% książki jest tak przerażające, że łzy mi się lały ciurkiem, jak czytałam, przez co musiała przechodzić biedna Anna. Ale nie tylko mnie było żal Anny, bo przez to, jak Devin traktuje Annę i co robi z jej kolejnymi ciążami, zyskuje sobie nowych wrogów, którzy coś planują za jego plecami. I ta nadzieja pojawia się na końcu książki. Oj, zdecydowanie ta część rozbudza apetyt na poznanie finału tej huśtawki emocjonalnej. No i w tej części jest zdecydowana aktywność seksualna, orgia za orgią, wszelkie bariery zostają przełamane, a dodatkowo pojawia się sporo elementów fantastyki.

• Po angielsku
  • Zastanawiam się// Nie ma PL