Biały słoń

Mark Twain Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Radnall & Sfinks opowiadania, powieści dla dzieci
Artur Gruszecki
Oficyna Wydawnicza Radnall & Sfinks
humoreski
opowiadania, powieści dla dzieci
Artur Gruszecki
humoreski

"Biały słoń" to zbiór humoresek Marka Twaina. Broszurka rozpoczyna się tytułowym "Białym słoniem". Humor przedstawionych w krótkich opowiadaniach nie porwał mnie. Oprócz ostatniego opowiadania "Wizyta kapitana Stormfielda w niebie" żadne też mnie nie zaintrygowało. Gdy nie ma nic lepszego pod ręką, można się skusić, innych powodów nie widzę.

• W biblioteczce
  • Opowiadania/Nowele
  • 2010
  • Humor/Groteska/Satyra/Humoreski
  • Belterystyka
  • Chcę w prezencie
  • Biblioteczka rodziców

Dodaj cytat z książki Biały słoń