Dotknij mnie. Dzikie zwierzęta

praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Dotknij mnie interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Wilga
dotykowe dotykanki sensoryczne 0-3
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Dotknij mnie
dotykowe dotykanki sensoryczne 0-3

“Dotknij mnie” to ciekawa pozycja, która wyróżnia się wśród książeczek z kolorowymi obrazkami. “Wypustki” na stronach zachęcają do poznawania i zabawy. Myślę, że w każdej biblioteczce maluszka powinna być chociaż jedna z tej serii a jeśli spotkają się z zainteresowaniem to cała seria.

• Drukowane
  • Alicja