Dotknij mnie. Dzikie zwierzęta

Okładka książki Dotknij mnie. Dzikie zwierzęta
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Dotknij mnie interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
10 min.
dotykowe dotykanki sensoryczne 0-3

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

“Dotknij mnie” to ciekawa pozycja, która wyróżnia się wśród książeczek z kolorowymi obrazkami. “Wypustki” na stronach zachęcają do poznawania i zabawy. Myślę, że w każdej biblioteczce maluszka powinna być chociaż jedna z tej serii a jeśli spotkają się z zainteresowaniem to cała seria.

Dodaj cytat z książki Dotknij mnie. Dzikie zwierzęta