Minimum miejsca maksimum przestrzeni

Okładka książki Minimum miejsca maksimum przestrzeni
Barthy Phillips Wydawnictwo: Hachette Polska poradniki
poradniki
Minimum space maximum living
Hachette Polska
2008-08-21
2008-08-21
Jolanta Skrzypczyk
dom mieszkanie przestrzeń aranżacja wnętrz

Tytuł bardzo adekwatny do treści. Jak na mniejszej czy większej przestrzeni zbudować klimatyczne pomieszczenia mające pomieścić wiele rzeczy domowników i pogodzić ich styl życia z przestrzenią np nieustawnego, wąskiego pokoju.
Na początku podpowiada, jak określić własne potrzeby aranżacyjne, co do tworzenia naszych miejsc uwzględniając styl, ilość mieszkańców i ich...

• Styl życia/Poradniki
  • Wnętrza
  • Drugie
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Minimum miejsca maksimum przestrzeni