Afera

Novae Res
Jaworzno PRL zakłady przemysłowe
literatura piękna
Jaworzno PRL zakłady przemysłowe

Rewelacyjna książka o PRL-u. Mieszkałam w Jaworznie w czasach, o których pisze pan Skotnicki. Moi rodzice pracowali w Azocie, stąd wiele osób rozpoznałam. Dzięki tej książce cofnęłam się do czasów dzieciństwa, przypomniałam sobie moje rodzinne Jaworzno, poczułam zapach środków ochrony roślin, który moi rodzice przynosili na ubraniach z pracy. Powróciły do mnie rozmowy...

Na półkach: , , , ,

Następna perełka, która wpadła w moje ręce. Fajnie napisana książka o czasach PRL-u, o mechanizmach wtedy działających w zakładach pracy. REWELACJA :) polecam

• 01. Epub+
  • Komuna