Kup teraz - 9 ofert w cenie od 16.36 zł do 21.16 zł

Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec Twarze Ojców Pustyni
religia
Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec Twarze Ojców Pustyni

Zbiór esejów, przedstawiających Ojców Pustyni w sposób żywy i ciekawy. Książka napisana przyjemnym językiem i bardzo przystępna w czytaniu, a przy tym mocno osadzona w historii. Autorka nie snuje przypuszczeń, w tekście widać konkretną wiedzę, osadzoną przede wszystkim w krytycznej lekturze Apoftegmatów. Dzięki temu "Twarze..." są lekturą nie tylko przyjemną, lecz także...

• 2012
  • 2014 r. i wcześniej