Thorn of Emberlain

Scott Lynch Wydawnictwo: Victor Gollancz Cykl: Niecni Dżentelmeni (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Victor Gollancz
Locke Lamora
Niecni Dżentelmeni (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Locke Lamora
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Księga magii Eleanor Arnason, Elizabeth Bear, John Crowley, Andy Duncan, Kate Elliott, Matthew Hughes, Megan Lindholm, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Rachel Pollack, Tim Powers, Lavie Tidhar, Greg Van Eekhout, Ysabeau S. Wilce, Liz Williams
6,8
Księga magii Eleanor Arnason, El...
Okładka książki Nowa Fantastyka 450 (03/2020) Sonia Korta, Magdalena Kucenty, Scott Lynch, Aleksander Matiuchin, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Anna Łagan
7,5
Nowa Fantastyk... Sonia Korta, Magdal...
Okładka książki Księga Mieczy Daniel Abraham, Elizabeth Bear, C.J. Cherryh, Kate Elliott, Robin Hobb, Cecelia Holland, Matthew Hughes, Ellen Kushner, Rich Larson, Ken Liu, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Lavie Tidhar, Walter Jon Williams
6,6
Księga Mieczy Daniel Abraham, Eli...
Okładka książki The Book of Swords Daniel Abraham, Elizabeth Bear, Carolyn Janice Cherryh, Gardner Raymond Dozois, Kate Elliott, Robin Hobb, Cecelia Holland, M. Hughes, Ellen Kushner, Rich Larson, Ken Liu, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Lavie Tidhar, Walter Jon Williams
7,0
The Book of Sw... Daniel Abraham, Eli...