Adwokat Diabła. Krótki traktat o tym jak być naprawdę dobrym w sądzie

Okładka książki Adwokat Diabła. Krótki traktat o tym jak być naprawdę dobrym w sądzie Iain Morley QC
Iain Morley QC Wydawnictwo: Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Staroń poradniki
poradniki
The Devil's Advocate. A short polemic on how to be seriously good in court
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Staroń
2014-01-01
2014-01-01
Piotr Staroń

Książka nie mająca waloru praktycznego dla prawnika w polskim systemie prawnym.

Książka nie mająca waloru praktycznego dla prawnika w polskim systemie prawnym.

Czyta się szybko i ciekawie, jednakże rady z książki niestety praktycznie kompletnie niemające odniesienia do polskiego systemu prawnego...

Książka zawiera szereg, bardzo praktycznych rad. Moje notatki zawarłem jednak na kilku kartkach co wskazuje, że książka mogłaby być krótsza. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to pozycja warta polecenia.

• Ssssss
  • LITERATURA POPULARNONAUKOWA
  • 2017
  • 52 książki/2017

Dodaj cytat z książki Adwokat Diabła. Krótki traktat o tym jak być naprawdę dobrym w sądzie