Geopolityka

Ossolineum
Geopolitica
popularnonaukowa
Tomasz Orłowski, Justyna Pawłowska

Podstawy Geopolityki. Przyda się studentom politologi, stosunków międzynarodowych i bezpieczeństwa narodowego.

Książka jest podręcznikiem. Nie wskazuje na to okładka, nie ma dopuszczenia przez odpowiedniego ministra do obrotu zgodnego z programami nauczania, ale tak właśnie jest. Przez to czyta się ciężko. Jest trochę przegadana.

Ale... nie da się ukryć że przyjemnie jest czytać przewidywania (druga część książki, po pierwszej zawierającej podstawy politologii z zakresu...

• Chcę w prezencie
  • Geopolitics