Otchłań ślepców

Okładka książki Otchłań ślepców António Alves Redol
Okładka książki Otchłań ślepców
António Alves Redol Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Literatura Iberyjska literatura piękna
Literatura Iberyjska
Barranco dos Cegos
Wydawnictwo Literackie
1985-01-01
1985-01-01
Bożena Olesiowa
literatura portugalska

Okładka książki Opowiadania portugalskie XIX i XX w. Augusto Abelaira, António Alves Redol, Agustina Bessa-Luís, Raul Brandão, Jose Cardoso Pires, Camilo Castelo Branco, Júlio Dinis, José Maria Eça de Queirós, Manuel Ferreira, Vergílio António Ferreira, José Maria Ferreira de Castro, José Gomes Ferreira, Herberto Hélder, Alexandre Herculano, Mário-Henrique Leiria, Baltasar Lopes da Silva, José Rodrigues Miguéis, Domingos Monteiro, David Mourão-Ferreira, Fernando Namora, Maria Ondina Braga, Soeiro Pereira Gomes, José Réigo, Aquilino Ribeiro, Urbano Tavares Rodrigues, A. Ruben, Manuel Teixeira Gomes, Miguel Torga, Maria Velho da Costa, José Luandino Vieira, Branquinho da Fonseca, Manuel da Fonseca, Fialho de Almeida, João de Araújo Correia, Maria Judite de Carvalho, Jorge de Sena
Opowiadania po... Augusto Abelaira, A...