Panorama chińskiej kultury. Podręcznik do nauki języka chińskiego dla średniozaawansowanych. Część 1 +CD

Ji Shi Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek językoznawstwo, nauka o literaturze
Panorama of Chinese Culture - Intermediate Chinese Course
Jacek Strzelecki
Wydawnictwo Adam Marszałek
Chiny język chiński języki obce kursy językowe kultura Chin nauka języków sinologia
Panorama of Chinese Culture - Intermediate Chinese Course
językoznawstwo, nauka o literaturze
Jacek Strzelecki
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę