Aflame

Penelope Douglas Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Fall Away (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
Fall Away (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Zawsze obawiam się kolejnych części, jednak tą chyba najlepiej mi się czytało. Bez zbędnego przedłużania, ciekawie opisana kontynuacją historii Jareda i Tatę. Super nawiązanie do pozostałych postaci.

Jared Jared Jared... Ehh przyznam, ze sięgając bo tę książkę wiedziałam jaka jest jej fabuła. I już od pierwszej strony czytałam ja z niepokojem i zniecierpliwieniem. Chciałam szybko przejść przez część gdzie Jared z Tate nie są razem i ranią się wzajemnie. Chciałam już być w momencie kiedy jest dobrze :) Ale muszę przyznać, ze najlepsze momenty w książce to te, w których...

Nigdy nie sądziłam że kolejna część jakiejkolwiek historii może być tak dobra jak ta książka. Dreczyciel należał do grupy moich ulubionych książek i mimo że bałam się czy kolejna część historii nie zawiedzie mnie to nie żałuję że ja przeczytałam. Jest świetna, wręcz cudowna. Nie mogłam się oderwać niby banalna historia jednak to jak jest napisana i jak można wyczuć emocje...

Przeczytałam i nie żałuję czasu poświęconego na kontynuację dalszych losów Tate i Jareda...Nie było, oj nie było kolorowo, autorka zaskoczyła mnie początkowym zwrotem akcji, jednakże późniejsza część książki była jak dla mnie dość przewidywalna i bez fajerwerków, nawet trosze przesłodzona :)
Mimo wszystko ciekawe podsumowanie całości :)

Bardzo dobrze się czytało o dalszych losach Jareda i Tate . Widać , ,ze są dojrzalsi , a jednak zostało w nich ta iskra psoty . Takie książki dają nadzieję , że może w tym życiu codziennym tez zdarzają się tak silne miłości , pomimo rozstań i zawirowań .

Zachowanie bohaterów jeszcze długo nie mogło mi wyjść z głowy. Dorośli a nie dorośli. wszystko mi irytowało, a jednocześnie nie mogłam przestać czytać, co by się upewnić, że jednak zmądrzeli...Wg mnie piosenką przewodnią tej książki powinna być Nickelback :"I try to not love you"- chodziła mi pogłowie przez całe jej czytanie :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciąg dalszy historii Jareda i Tate przedstawia nam sytuacje, gdzie kochankowie nie są już razem. Jared postanawia wyjechać odmaleźć siebie -swój cel w życiu i dorosnąć. Zapewnia dziewczynę ze ja kocha i wróci do niej, jednak Tate nie znosi tego dobrze. Po pewnym czasie Wraca, jednak widzi jak jego miłość nie czekała na niego i ruszyła dalej. Załamany postanawia o niej...

Ta pozycja jest tak samo dobra jak pierwsza. Najbardziej denerwująca osobą okazała się Tate, niestety, a pozytywne postacie to oczywiście Jared i Madoc. Aby być w życiu szczęśliwym to należy mieć wokół siebie ludzi kochających, a także żyć w zgodzie samym ze sobą. Tego właśnie szukał Jared, a tego nie mogła długo zrozumieć Tatum.

Jared i Tate zdawali się być stworzeni dla siebie.
Nic nigdy miało ich nie rozdzielić.
Ale nigdy to termin mało precyzyjny, a jutro przyniosło wiele niespodzianek i rozczarowań.... Nic już nie będzie takie samo.

Początkowo czytając opis tej książki, wydawała mi się wyjątkowo słaba. No bo jak to - Jared i Tate oddzielnie?! Ale teraz widzę, że była potrzebna. To swego...

Szczerze to byłam w ogromnym szoku, że Tate i Jared się rozstali.. Na szczęście wszystko dobrze się potoczyło;D Polecam!

Dyskusje

• E-book