Brittainy C. Cherry Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
liceum nastoletnia ciąża artyści literatura kobieca malarka literatura amerykańska
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Jedna z piękniejszych książek jakie czytałam. Nie każdy może ją w pełni zrozumie i doceni. Jest bardzo złożona, porusza tak ważne i trudne tematy, daje tyle bodźców do myślenia. To książka, przy której można płakać. Wiele razy. Z wielu powodów. Myślę, że gdy sięgnę po nią po raz kolejny (a z pewnością to zrobię, bo warto) to odkryję jej kolejne oblicze. Arcydzieło <3

Literatura tego typu to moje "guilty pleasure", ale zdecydowanie przeżarł mi się temat. Po kliku książkach tej autorki schemat mnie bije po oczach (na + fakt, że powieść nie skończyła się, jak zawsze, "i żyli długo i szczęśliwie, i mieli dużo dzieci" (z naciskiem na to drugie)).

Podsumuję tylko jednym zdaniem : Brittainy C. Cherry pisze przepięknie.

"Art&Soul" Brittainy C. Cherry
Aria i Levi dwie samotne dusze, które połączyła sztuka i muzyka - Art & Soul oraz uczucie.
"Art&Soul" to historia o przyjaźni, poznawaniu siebie, relacjach rodzinnych, straconych szansach, trudnych decyzjach, chorobie, śmierci, zaufaniu i miłości.

Brittainy C. Cherry po raz kolejny mnie oczarowała. Było to moje drugie spotkanie z jej piórem...

„Art & Soul” to poruszająca historia dwóch zagubionych dusz autorstwa Brittainy C.Cherry. Kiedy zaczyna się ją czytać, wie się już, że nie jest to zwykła historia o miłości. Ona jest wyjątkowa pod każdym względem i nie ma najmniejszego mankamentu.

Aria jest szesnastolatką, która nie była kojarzona w szkole. Była niepozorną artystką, która nie zwracała na siebie uwagi....

Od paru lat przybierałam się do poznania twórczości Brittainy C. Cherry, ale ciągle było mi z nią nie po drodze. W końcu dość przypadkowo stwierdziłam, że należy to zmienić, zatem sięgnęłam po jedyny tytuł autorki, jaki miałam na swojej półce, czyli "Art & Soul".

Aria Watson to młoda dziewczyna, którą w szkole traktują jak powietrze. Jednak dzieje się tak do czasu......

Ona i on. Oboje mają po szesnaście lat. Każdy z nich ma problemy, szukają wsparcia i bliskości. Oboje muszą podejmować decyzje zbyt trudne dla nastolatków. Życie ich nie rozpieszcza. Pewnego dnia spotykają się na swojej drodze i ich życie nabiera pastelowych kolorów. Jeden wspiera drugiego. Rodzi się uczucie delikatne i niewinne. Pytanie tylko czy w obliczu tyłu...

Książka ta porusza bardzo trudne tematy, jak nastoletnia ciąża, separacja, choroba umysłowa, rak....
Pokazuje nam że życie nie zawsze jest "usłane różami tonącymi w blasku słońca " , a mimo wszystko należy walczyć o każdy promyk
Polecam

Pani Autorka jest mistrzynią czarowania słowem, dlatego spodziewałam się czegoś magicznego. Trochę czuję się rozczarowana, mam niedosyt emocji zaklętych w wyrazy.
Owszem, to fajna i ciekawa historia, ale mam wrażenie, że do połowy była pisana po łebkach, dopiero w drugiej połowie uruchomiła się umiejętność Pani Autorki do ukrywania tego co najważniejsze między wierszami....

Kolejna książka Brittainy C Cherry i kolejne wzruszenia.Cudownie się czytało, chciałam więcej i więcej. Wylałam morze łez. Uwielbiam takie pozycje.

Dyskusje

2 242