Okładka książki Intuicyjne rodzicielstwo. Jak wspierać rozwój dziecka od pierwszych dni jego życia
Margaret Stephenson-Meere Wydawnictwo: Vivante poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
The Child within the Lotus: Human Behaviour from Birth
Vivante
2015-04-30
2015-04-30
Katarzyna Emilia Bogdan
Katarzyna Emilia Bogdan dziecko rodzicielstwo

Jak dla mnie jest to dość przeciętny poradnik. W sumie nic nowego z niego nie wyniosłam. Owszem jest tu dobrze opisane każde kolejne sto dni życia dziecka i jego rozwój w tym czasie, tylko że ja już to przerobiłam, może dla kogoś kto się dopiero spodziewa dziecka będzie to bardziej pomocne.
Niemniej jednak czytało się dość przyjemnie, tylko ten rozwój duchowy... Hmm jakoś...

• Dziecko