Romantyczne i zielone

Maciej Józef Kononowicz Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX literatura piękna
Instytut Wydawniczy PAX
1981-01-01
1981-01-01

Okładka książki Boże Narodzenie w poezji wybitnych poetów Adam Asnyk, Wojciech Bąk, Marian Gawalewicz, Maria Ilnicka, Mieczysław Jastrun, Jan Kasprowicz, Jan Kochanowski, Maciej Józef Kononowicz, Maria Konopnicka, Kajetan Kraszewski, Teofil Lenartowicz, Jerzy Liebert, Kornel Makuszyński, Stanisław Miłaszewski, Stanisław Młodożeniec, Jan Andrzej Morsztyn, Bronisława Ostrowska, Wincenty Pol, Wacław Rolicz-Lieder, Karol Hubert Rostworowski, Lucjan Rydel, Juliusz Słowacki, Jan Izydor Sztaudynger, Jan Twardowski, Kazimierz Wierzyński, Stanisław Wyspiański
Boże Narodzeni... Adam Asnyk, Wojciec...
Okładka książki Pejzaż łódzki Władysław Broniewski, Tadeusz Chróścielewski, Jan Czarny, Tadeusz Fangrat, Jerzy S. Feliksiak, Tadeusz Gicgier, Henryk Hartenberg, Jan Huszcza, Jarosław Iwaszkiewicz, Jerzy Jarmołowski, Maciej Józef Kononowicz, Jan Koprowski, Mieczysław Kucner, Wacław Mrozowski, Marian Piechal, Julian Przyboś, Adam Puto, Igor Sikirycki, Włodzimierz Słobodnik, Mieczysław Michał Szargan, Jan Izydor Sztaudynger, Julian Tuwim, Witold Wandurski, Jerzy Wilmański
Pejzaż łódzki Władysław Broniewsk...