W stronę raju. O literackiej i filmowej twórczości Lecha Majewskiego

Okładka książki W stronę raju. O literackiej i filmowej twórczości Lecha Majewskiego
Jacek Nowakowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe UAM film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Wydawnictwo Naukowe UAM
2012-11-30
2012-11-30
Lech Majewski
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kino wobec sztuk Związki, inspiracje, przenikanie Jacek Nowakowski, Dorota Skotarczyk
Ocena 6,0
Kino wobec szt... Jacek Nowakowski, D...