Dyskusje o książce Dysforia. Przypadki mieszczan polskich

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807    Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia
1 tydz. temu
Książka z książki
 Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic. Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic.
1 tydz. temu
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
1 rok temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne