Deception

Okładka książki Deception
D.B. Reynolds Wydawnictwo: ImaJinn Books Cykl: Vampires in America (tom 9) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Vampires in America (tom 9)
Deception
ImaJinn Books
2015-03-31
Data 1. wydania:
2015-03-31
angielski
1611945895
Vampires in America Deception Reynolds wampiry

Jedno z lepszych opowiadań tej serii . Miłośnicy Cyn i Raphae'a będą zachwyceni.Ja jestem. Akcja jest ciekawa , szyba i krwawa . Elke w końcu ma chłopaka a brat Juro przemówił 😀

Rewelacyjna w swoim gatunku. Dalsze losy Raphaela i Cyn... Tym razem zastawiono na Lorda Zachodu pułapkę... Raphael, w swej arogancji, daje się podejść. Ale Cynthia czuwa i nie pozwoli, by jej ukochanemu grożono. Uwielbiam ten cykl romansu paranormal, więc zupełnie obiektywnie daję mu bardzo wysoką ocenę:) Polecam wielbicielkom...

Deception - Oszustwo (Podstęp)
Europejskie wampiry ,od dłuższego czasu przygotowują najazd na amerykańskie terytoria.
Planują przejąć je dla siebie , tym samym zdetronizować dotychczasowych Lordów.
Najbardziej skutecznym sposobem na szybkie przejęcie, jest zdetronizowanie , największego Lorda Ameryki - Raphaela.
Matylda władczyni z Francji (dawna znajoma Raphaela i Lucasa) uzurpuje sobie prawo do przejęcia
władzy na terytorium Raphaela.
Nie ma jednak zamiaru robić tego w uczciwej walce .Ucieka się do podstępu , oszustwa .
Tworzy mistyfikację , która ma na celu pozbawić Raphaela jego mocy , a w końcowym efekcie uśmiercić go.
Uśmiercić Raphaela? Nie , jeśli Cynthia ma tu coś do powiedzenia!
Wojowniczka , Cynthia Leighton , partnerka wampirzego Lorda , nie będzie stała biernie, kiedy ważą sie losy przyszłości jej i jej kochanka.
Wampirzyca Matylda przekona się do czego zdolna jest ludzka kobieta , jeśli walczy o miłość swego życia :-)
Panie i Panowie , sezon wampirzych wojen o władzę w Ameryce uważam za rozpoczęty ;-)!!!

Deception - Oszustwo (Podstęp)
Planują przejąć je dla siebie , tym samym zdetronizować dotychczasowych Lordów.
Matylda władczyni z Francji (dawna znajoma Raphaela i...

Dodaj cytat z książki Deception