Deception

D.B. Reynolds Wydawnictwo: ImaJinn Books Cykl: Vampires in America (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
1611945895
ImaJinn Books
Vampires in America Deception Reynolds wampiry
Deception
Vampires in America (tom 9)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1611945895
Vampires in America Deception Reynolds wampiry

Jedno z lepszych opowiadań tej serii . Miłośnicy Cyn i Raphae'a będą zachwyceni.Ja jestem. Akcja jest ciekawa , szyba i krwawa . Elke w końcu ma chłopaka a brat Juro przemówił 😀

Rewelacyjna w swoim gatunku. Dalsze losy Raphaela i Cyn... Tym razem zastawiono na Lorda Zachodu pułapkę... Raphael, w swej arogancji, daje się podejść. Ale Cynthia czuwa i nie pozwoli, by jej ukochanemu grożono. Uwielbiam ten cykl romansu paranormal, więc zupełnie obiektywnie daję mu bardzo wysoką ocenę:) Polecam wielbicielkom...

Deception - Oszustwo (Podstęp)
Europejskie wampiry ,od dłuższego czasu przygotowują najazd na amerykańskie terytoria.
Planują przejąć je dla siebie , tym samym zdetronizować dotychczasowych Lordów.
Najbardziej skutecznym sposobem na szybkie przejęcie, jest zdetronizowanie , największego Lorda Ameryki - Raphaela.
Matylda władczyni z Francji (dawna znajoma Raphaela i...

• Fantastyka
  • 2020