The Promise

2012-01-19
angielski
9780141964089
I wojna swiatowa milosc Francja

Grube tomiszcze, a jednak nie mialam poczucia, ze historia jest nudna, rozwleczona lub przeciagana na sile. Historia obyczajowa, z interesujacymi zwrotami akcji. Glowna bohaterka to bardzo silna kobieta, moglaby posluzyc wzorem wspolczesnym kobietom. Bardzo przyjemna lektura.

Książka do "kawy i ciastka", aczkolwiek przeczytałem ją 3 razy i pewnie za rok lub dwa wrócę do niej znów.

Trochę mądra, trochę infantylna. Głównie to drugie.

• W j. angielskim
  • Romans historyczny