Niemożliwe. Pokonaj Ego. Żyj Bez Granic

poradniki
Wydawnictwo DP
2014-06-11
2014-06-11

Fajna książka. Jest bardzo prosta, przypomina o tych najważniejszych rzeczach w życiu, odczarowuje mistycyzm przebudzenia i myślę, że autor ma w sobie naturalne predyspozycje do pokazywania prostoty w tych na oko skomplikowanych zagadnieniach (związanych m.in. z działaniem ego).
Czytam wiele książek o podobnej tematyce i to jest pierwsza tak jasna i zrozumiała, myślę, że ma duży potencjał do przebudzania KAŻDEGO i nakierowania na lepsze tory.
Dla osób, które zaczytują się w tematyce rozwoju duchowego i psychologii może być czymś bardziej w rodzaju przypomnienia - tak jakby ktoś stworzył dla Was najbardziej przydatne notatki z tymi najpotrzebniejszymi zagadnieniami związanymi z rozwojem.

Książka ok, ale jak to Dawid ma w zwyczaju za dużo gadania i bzdur naokoło, a za mało mięsa...

Ekspresowo się czyta, pochłonięta w jeden wieczór. Bardzo ciekawa koncepcja samo myślących myśli, na pewno będę chciała zgłębić ten temat. Mobilizuje, daje kopa, jednocześnie ilość coachingowych frazesów ograniczona do minimum. Podoba mi się. Minus: multum zdań rozpoczętych od małej litery, o co tu chodzi?! :D

Ta książka daje nam możliwość na spojrzenie na wiele aspektów życia z zupełnie innej perspektywy. ,,Niemożliwe'' sprawi, że zrozumiesz iż na drodze do twojego życia marzeń tak naprawdę stoisz tylko ty sam. Dowiesz się dlaczego jesteś tym kim jesteś oraz jak zbudować tak naprawdę siebie na nowo. Jak zmienić stare negatywne nawyki i myślenie na nowe całkowicie pozytywne co sprawi, że osiągniecie szczęścia i sukcesu w życiu będzie tylko kwestią czasu.

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Ksiązka zawiera głównie podstawowe informacje na temat rozwoju, oraz informacje czym jest i jak pokonać ego. Czyta się przyjemnie, można ją przeczytać w jeden dzień.

Książka o człowieku który przełamuje stereotypy świadcząc że edukacja w życiu człowieka to nie wszystko

Jedna z najgorszych książek o rozwoju osobistym jakie w ogóle czytałem. Ponad 250 stron o niczym. Cały czas te same teksty, które nic nie znaczą. Nie polecam

Bardzo pozytywny przekaz :) sporo też pomysłów jak ujarzmić wewnętrzne Ego...

Bardzo pozytywny przekaz :) sporo też pomysłów jak ujarzmić wewnętrzne Ego...

Każdy z zamkniętymi oczyma powinien sięgnąć po te książkę, dzięki niej można przejść na wyższy poziom życia. Ale jednak, dałoby się przekazać to wszystko bardziej treściwie, aby zaoszczędzić czas na wykorzystanie tej treści; za dużo tutaj powtórzeń.

• Poradniki
  • Chcę kupić