Oblivion

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Lux (tom 1.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Sylwia Chojnacka
Filia
Lux (tom 1.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Sylwia Chojnacka

Tutaj nareszcie dostajemy więcej Daemona. Jest to tom 1.5 i opowiada wydarzenia z części pierwszej od strony Daemona właśnie. Myślę, że dzięki tej książce pokochałam jego postać jeszcze bardziej. Jeśli jesteś fanem serii i tak jak ja kochasz Daemona to się nie zastanawiaj tylko czytaj ❤️

Oblivion" to tak naprawdę "Obsydian" tylko, że napisana oczami Daemona.
Teraz możemy dokładnie poznać co myśli, co czuje i gdzie się podziewa gdy go nie ma obok Katy.

Polubiłam tego kosmitę już od pierwszej części. Jest aroganckim dupkiem, ale też ma dobre serduszko i wszystko co próbuje zrobić to aby chronić swoją siostrę i siebie. Jednak ciężko jest oprzeć się nowej...

Fajna i ciekawa książka. Opowiada co ludzie są w stanie zrobić dla miłości. Jak ktoś lubi fantastyczne książki polecam jak najbardziej.

Polecam piękna.

"(...) Uwielbiam wszystkie dotychczas przeczytane książki autorstwa trzydziestodziewięcioletniej Jennifer i nie mogę doczekać się sięgnięcia po inne pozycje, niż omawiana na blogu seria. Chętnie się założę, że są one wyjątkowe i na pewno poruszyły serca wielu czytelników na całym świecie. Ten tom, a raczej dodatek czytałam po angielsku, ponieważ nie mogłam trafić na polską...

Swietna czesci z punktu widzenia deamona polecam :)

Super się ją czyta to że można wszystko zobaczyć z drugiej perspektywy jest rewelacyjne.
Jak komuś się podoba pierwsza część (tak jak mi) to od tej się nie będzie mógł oderwać :)

Boże jak ja kocham kocham tę serię.

Książka nie jest zła, lekka, przyjemna, bardziej dla nastolatek niż kobiet w moim wieku, ale i tak miło mi się czytało.

Na półkach: , , , ,

O wiele lepsze od "Obsydianu"! Historia z perspektywy Daemona jest o wiele ciekawsza.
Polecam

Dyskusje