Okładka książki Strategiczny brand marketing. Praktyczny przewodnik skutecznego marketingu dla menedżerów i nie tylko
Jarek Szczepański Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Helion
2015-03-20
2015-03-20
marketing brand

Dla osób, które działają w marketingu albo chcą dowiedzieć się więcej na jego temat. Może być jednak momentami średnio zrozumiała dla osób, które nigdy nie siedziały w temacie.

„Strategiczny brand marketing” to drugie rozszerzone wydanie oraz praktyczny poradnik skutecznego marketingu dla menadżerów i nie tylko. Nowe wydanie zwiera dodatek specjalny o strategiach detalistów i ich marek własnych. Jest to książka, która z pewnością ułatwi skonstruowanie odpowiedniej strategii marki...

• Chcę w prezencie
  • Marketing
  • Popularnonaukowe
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • 2020
  • Marketing | Branding

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Geografia 1 (podręcznik licealny) Ewa Lipińska, Małgorzata Sobańska, Wojciech Wiecki
Ocena 7,0
Geografia 1 (p... Ewa Lipińska, Małgo...
Okładka książki Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bogdan Góralczyk, Radosław Pyffel
Ocena 7,7
Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bo...
Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Ocena 7,6
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...