Warszawska Atlantyda

Państwowy Instytut Wydawniczy
Fantazja filozofia przypowieść satyra mit
literatura piękna
Fantazja filozofia przypowieść satyra mit

Legendarna powieść niedocenionego mistrza literatury polskiej!

Wyobraźmy sobie Warszawę, w której każda dzielnica funkcjonuje w innym czasie. Okolice Jelonek to bliska przyszłość – nowoczesność, japońskie firmy itd. Centrum to epoka gierkowska. Inna dzielnica – to czasy Gomułki, jeszcze inna – to wręcz średniowiecze. Kolejna – to domena moherów, skrajnej prawicy i...

• 2016
  • Fantastyka