Uczta dla wron: Sieć spisków

George R.R. Martin Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Pieśń Lodu i Ognia (tom 4.2) fantastyka, fantasy, science fiction
A Feast for Crows, vol. 2
2015-04-13
2006-01-01
Michał Jakuszewski
Zysk i S-ka
Pieśń Lodu i Ognia
A Feast for Crows, vol. 2
Pieśń Lodu i Ognia (tom 4.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-04-13
Michał Jakuszewski
Pieśń Lodu i Ognia

Naprawdę te tyły okładek w GOT są słabe...
No ale generalnie fajnie, fajnie, polecam te książki, GOT, HP, WP i AS maj fav

TO KSIĄŻKA Z MOJEJ LISTY "MUST SEE" POLECAM KAŻDĄ KTÓRA NA NIEJ JEST

Dopóki serial był na podstawie książek to był świetny. Równie świetny jak książka.

uwielbiam tę serię! 10/10

7,5
Dla mnie wyraźna lepsza od pierwszej części, aczkolwiek mam na uwadze, że jest to tak naprawdę jedna książka, jedynie wydana w dwóch tomach.
Cieszę się, że pojawiają się nawiązania do kilku wątków, o których myślałem już od dawna. To mnie uspokoiło, bo bałem się, iż Martin mógł po prostu o tym zapomnieć, albo planuje je dopiero napisać w "The Winds of Winter" lub...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część dobrej serii. akcja trochę zwolniła, ale na horyzoncie widać burzę.

Polecam

Co tu nowego pisać? Genialna!!!
Jedyny minus - za szybko się kończy...

Biorę się za kolejny tom.

Ciekawy jest podział dokonany przez George'a R.R. Martina na dwa odrębne geograficznie rejony, który odbił się też na tym, że jedna książka opowiada o jednych bohaterach, a kolejna będzie opowiadać o drugich. Bardzo ciekawe jest też zakończenie w tej części wątków, które dzieją się w Królewskiej Przystani. Jestem bardzo ciekaw, co stanie się dalej!

Genialna seria, wielowątkowość, ciekawe postaci, z których żadna nie jest czarna lub biała. Wspaniały świat, który wciąga poza granice normy.

Dyskusje

21 669