Za cenę życia. Sport Polski Walczącej 1939-1945 - Tuszyński Bogdan

Okładka książki Za cenę życia. Sport Polski Walczącej 1939-1945 - Tuszyński Bogdan
Bogdan Tuszyński Wydawnictwo: StudioEMKA sport
sport
StudioEMKA
2006-01-01
2006-01-01
historia sportu

Okładka książki Panteon polskiego sportu Zbigniew Dutkowski, Jan Frandofert, Żdżarski Jan, Jacek Korczak-Mleczko, Radosław Leniarski, Andrzej Martynkin, Tadeusz Olszański, Stefan Szczepłek, Bogdan Tuszyński
Ocena 3,5
Panteon polski... Zbigniew Dutkowski,...
Okładka książki Od Chamonix i Paryża do Vancouver. Leksykon olimpijczyków polskich 1924-2010 Henryk Kurzyński, Bogdan Tuszyński
Ocena 10,0
Od Chamonix i ... Henryk Kurzyński, B...