Pogranicze

Heather Terrell Wydawnictwo: YA! Cykl: Księgi Ewy (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Boundary
fantastyka, fantasy, science fiction
9788328020733
Marta Fijał
Ya Dystopia Księgi Ewy

Druga i zarazem ostatnia część świetnej historii, którą poznałam niedawno przypadkiem, a bez której nie wyobrażam sobie mojej półki z książkami. Jak dla mnie jest to pouczająca lektura , która wzmocniła dodatkowo moje poglądy. Autor wykazał się niemałą inteligencją , pokazywaną w niepozornych momentach, które podwyższają poziom książki. Serdecznie polecam.

Szybko sie czyta polecam moze nie jest tak dobra jak część pierwsza ale na pewno warta uwagi. Jak dla mnie koniec troszeczkę wymuszony i dużo zostaje do wyjaśnienia i szkoda że nie ma setka z perspektywy brata jej

„Pogranicze” to drugi tom serii Księgi Ewy, tworzonej przez Heather Terrell. Przyznaję, że autorka miała naprawdę bardzo dobry pomysł na stworzenie porywającego cyklu i pierwszy tom wspominam całkiem miło. Niestety, w przypadku „Pogranicza” sprawdza się chyba słynne fatum drugiej części…
O ile „Relikt” był na swój sposób urzekający, bowiem po części przypominał mi moje...

Fajna, ale dla mnie bardzo zagmatwana i łatwo się pogubić..

• 2018
  • Science fiction
  • 2021
  • Posiadam w wersji ebook
  • 2020
  • Fantastyka książki
  • Posiadam (do przeczytania)

Dodaj cytat z książki Pogranicze