Od socjologii medycyny do socjologii żywienia

Okładka książki Od socjologii medycyny do socjologii żywienia Beata Tobiasz-Adamczyk
Okładka książki Od socjologii medycyny do socjologii żywienia
Beata Tobiasz-Adamczyk Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Od socjologii medycyny do socjologii żywienia
2013-01-01
2013-01-01
socjologia żywienie

Okładka książki Zdrowie publiczne. Wymiar społeczny i ekologiczny Jacek Czepiel, Alicja Domagała, Mariusz Duplaga, Stanisława Golinowska, Tomasz Grodzicki, Janusz Hałuszka, Grażyna Jasieńska, Justyna Klingemann, Iwona Kowalska-Bobko, Andrzej Ryś, Monika Ścibor, Marzena Tambor, Beata Tobiasz-Adamczyk, Piotr Tyszko
Zdrowie public... Jacek Czepiel, Alic...
Okładka książki Zaniedbanie i samozaniedbanie osób starszych. Medyczne i społeczne uwarunkowania Monika Brzyska, Tomasz Grodzicki, Beata Tobiasz-Adamczyk
Zaniedbanie i ... Monika Brzyska, Tom...
Okładka książki Społeczne, kulturowe i polityczne uwarunkowania ryzyka zdrowotnego Bartosz Abramowicz, Wojciech Bielecki, Krzysztof Czekaj, Urszula Domańska, Karina Erenkfeit, Magdalena Gajewska, Mieczysław Gałuszka, Anna Jander, Dorota Jołkiewicz, Bogumiła Kempińska-Mirosławska, Joanna Lipińska, Jerzy T. Marcinkowski, Rafał Mielczarek, Agnieszka Pawlak, Katarzyna Pawlak, Piotr Słowik, Jakub B. Stempień, Małgorzata Suwała, Marcin Tkaczyk, Beata Tobiasz-Adamczyk, Magdalena Wieczorkowska, Hanna Wiśniewska-Śliwińska, Barbara Woźniak, Katarzyna Zawisza
Społeczne, kul... Bartosz Abramowicz,...

Rzygam tym już (ale to przez sesję).
Najsłabszy podręcznik jaki miałam w ręku. Pełno błędów (np. waga ciała zamiast masa ciała, grrrrrr).
Zdania pierydlon razy podrzędnie i nadrzędnie złożone, nad którymi musisz siedzieć z godzinę, żeby je rozszyfrować. Masakra.

To "przerysowana" opinia, więc jeśli jesteś przewrażliwiony, to nie zwracaj na nią uwagi.

Ogólnie, NIE POLECAM!

Rzygam tym już (ale to przez sesję).

Ogólnie, NIE...

Dodaj cytat z książki Od socjologii medycyny do socjologii żywienia