Żniwo

Tess Gerritsen kryminał, sensacja, thriller 397 str.
Harvest

Świat Książki
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Na półkach: , , , ,

Kolejna fantastyczna książka Pani Gerritsen. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. Naprawde ciężko było się oderwać. Temat nielegalnego obrotu narządami został przez Autorkę przemyślany i doprecyzowany. Polecam każdemu:)

Świetna książka trzymająca w napięciu od samego początku aż do końca. Łezka w oku się kreci w ostatnich scenach z Jakowem i Katzka. Polecam 🙂

Tess Gerritsen i "Dawca" - jak myślisz kto okazał się dawcą w tej książce?

Zacznijmy od tego, że to pierwsza książka jaką napisała ta autorka. Jest to także pierwsza książka, którą przeczytałam w 2020 roku - cieszę się, że ją wybrałam chociaż mam mieszane uczucia co do zakończenia, ale o tym później.

Jak już wcześniej wspomniałam sięgnęłam po tę książkę ze względu na...

Chyba najgorsza książka Tess Gerritsen, którą przeczytałam. Sama tematyka i fabuła dość ciekawa, ale książkę "zabija" nadmierna ilość opisów medycznych i przewidywalność.

Ciekawa fabuła, trudny temat przewodni,
Akcja dość przewidywalna, ale i tak czytałam z zaciekawieniem. Z całą pewnością przeczytam jeszcze coś tej autorki ;)

Bardzo dobry, ale i przerażający thriller medyczny. Temat dzieci porywanych pod różnymi pozorami dla pozyskania organów jest niestety wciąż aktualny.

Dodam, że kwestia adopcji rosyjskich sierot przez obywateli USA jest bardzo drażliwa w stosunkach rosyjsko-amerykańskich.

Taką Tess Gerritsen właśnie uwielbiam. Napięcie,wartka akcja,dużo zagadek,niebezpieczeństwo i ciekawy finał. Doktor Abby,która odbywa staż w szpitalu na oddziale chirurgicznym odkrywa aferę związaną z handlem organów do przeszczepu. Najgorsze jest to,że w proceder zamieszanych jest wielu lekarzy,z którymi pracuje,a być może nawet jej partner życiowy,też chirurg. W dodatku...

Dobra, trzymająca w napięciu akcja. Niemniej już w połowie książki można się domyśleć zakończenia.

Chyba moja ulubiona powieść Tess. I jednocześnie pierwsza, która wpadła mi w ręce. Mam do niej sentyment, bo od tej książki zaczęła się moja przygoda z thrillerami/kryminałami i trwa do dzisiaj. Książka utrzymuje w napięciu do samego końca i długo nie pozwala o sobie zapomnieć. Jeśli ktoś chce zacząć przygodę z Tess Gerritsen, polecam zacząć właśnie od tej pozycji.

Klimat niczym z Grey's Anatomy - <3

7 480